• Upravit

Deštivé počasí v týdnu nám nahnalo 5.KOLO KLUBOVÝCH SOUTĚŽÍ do haly, protože ani sluníčko nám za dva dny nevysušilo vodu z kolbiště, ale nikomu to nevadilo a bylo 47 startů ????
Nejmladší účastník našich soutěží Valinka s Honzíkem sbírají ???? a stávají se neporazitelní ????
Snad si toto kolo všichni užili a v tak hojném počtu se setkáme i za 14 dní na posledním kole před prosincovým finále ????
Opět budeme připraveni s občersvením ( čaj, káva, svařáček, grog...polévka)
Kavalety v klusu :Valy Bouchalová, Honzík????,Tereza Masopustová, Gejša ????, Zdena Táborská, Dakar????, Alenka Pokorná, Gejša????
Kavalety ve cvalu: Alenka Pokorná, Gejša????, Anika Husáková, Rn'R????,Valy Bouchalová, Honzík????, Zdena Táborská, Dakar????
Křížky: Valy Bouchalová, Honzík????, Nicola Husáková, Koheilan Álmos P????, Nela Patková, Zaida????, Adéla Saiverová, Rn'R????, Kateřina Novotná, Monolit????
Kolmáčky do 60cm: Kristýna Kolínská, Eufrat????, Nicola Husáková, Koheilan Álmos P????, Nela Patková, Zaida????, Tereza Drahovzalová, Arnika????
Kolmáčky 70cm: Nicola Husáková,Koheilan Álmos P????,Linda Vokolková, Raftáček????, Anika Husáková, Rn'R????, Kristýna Petránková, Rabbit Bounty ????