4. KOLO KLUBOVÝCH SOUTĚŽÍ nám začalo deštěm, kdy Iva Drbalová od rána zvedala telefony se slovy: ,, Ano, prší" ???? Ale jelikož nejsme z cukru a NIC NÁS NEZASTAVÍ ????, šli jsme do toho ???? I přes nepříznivé počasí bylo neuvěřitelných 65 startů a fandit přišla spousta lidiček ????
Doufáme, že i další kolo se takto vydaří a nikoho počasí neodradí. A my už budeme připraveni s nabídkou teplých nápojů ( čaj, káva, svařáček, grog ), abyste nám nezmrzli ????
NEODRADÍ NÁS ZIMA, DÉŠŤ ANI RÝMA - KLUBOVKY JSOU PROSTĚ PRÍMA ❤️ 

Počasí nás nezradilo ani při 3.Kole klubových závodů a i tohle kolo jsme si pořádně užili, přijeli opět jezdci a koníci i z okolních stájí a navýšil se i počet fandících diváků ???? Je super, že se objevilo i více jezdců v závodním oblečení, prostě to bereme všichni vážně ???? Dařilo se všem, od nejmenších začínajích jezdců až po ty zkušenější ???? Někteří nám sobotní dopoledne zpestřili hledáním lanýžů a novým make-upem ???? ale všechno dobře dopadlo, všichni si to užili a už se těšíme za 14 dní na další kolo

21.9.2019 

KLUBOVÉ SOUTĚŽE 1.KOLO ????

Dne 21.9.2019 proběhlo první kolo klubových soutěží.  Bylo krásné podzimní slunečné dopoledne a všichni si ho užili ❤️ Nejsou to žádné velké závody, ale děti, které začínají a učí se, je berou vážně a těší se na ně. Je to také skvělá zkušenost i pro koníky, kteří začínají. Děkujeme všem, kteří obětovali svůj volný čas a přišli dělat hlasatele, měřiče, zapisovatele, startéry, starali se, jestli nemáme hlad a žízeň... atd ???? Je super vidět, když se lidé dokážou spojit i pro malé soutěže ????
Velké díky patří především Ivě a panu Drbalovi, kteří to zorganizovali a umožnili ❤️
Snad i další kola budou tak super jako to první a zúčastní se i další jezdci a koně i z jiných stájí :-)
Ještě jednou všem obrovské díky ❤️

 

KLUBOVÉ ZÁVODY 2.KOLO ????????
28.9.2019 Druhé kolo klubových závodů je za námi ???? Počasí nás nenechalo na holičkách a opět bylo krásně.Rozšířilo se nám pole jezdců a koníků i z okolních stájí a již  jsme měli přes 40 startů :-) Rozšířily se i řady diváků, kteří fandili co to šlo.Kromě začínajících jezdců a koníků se nám v osmé soutěži představili už ostřílení svěřenci pana Drbala ????Všichni si dnes vyzkoušeli opět své zkušenosti, všichni si fandili, zkušenější pomohli těm začínajícím jako vodiči ????‍♀️a jako minule se nám někteří rodiče a přátelé změnili v hlasatele, měřiče a předavače ???? a snad nešlo ,,jen,, o mašle, ale o to prožít super odpoledne.