23.5.2020

Proběhly zkoušky základního výcviku jezdce VŠEM zúčastněným GRATULUJEME a přejeme spousty úspěchů v sedle!!!

Nová série klubových soutěží nese název CLUB CUP 2020!

Těšíme se na Vaši účast :)

TAK MY UŽ JDEME DO FINÁLE ????
Děkujeme všem, kteří se zúčastnili všech předchozích 6 kol klubových soutěží - a že vás nebylo málo ????
Zároveň bychom Vás chtěli pozvat na FINÁLE ????, které se uskuteční za týden 7.12.2019 ve 13.00hod a kdo bude chtít, může závodit v maskách a zúčastnit se soutěže o nejlepší masku ????
Děkujeme za Vaši přízeň ❤️, těšíme se nashledanou za týden a MOŽNÁ PŘIJDE I MIKULÁŠ  

7.12. Proběhlo FINÁLE v maskách 

Doufáme, že jste si ho všichni řádně užili, tak jako MY !

 

A jak nám to slušelo! ... :)

Deštivé počasí v týdnu nám nahnalo 5.KOLO KLUBOVÝCH SOUTĚŽÍ do haly, protože ani sluníčko nám za dva dny nevysušilo vodu z kolbiště, ale nikomu to nevadilo a bylo 47 startů ????
Nejmladší účastník našich soutěží Valinka s Honzíkem sbírají ???? a stávají se neporazitelní ????
Snad si toto kolo všichni užili a v tak hojném počtu se setkáme i za 14 dní na posledním kole před prosincovým finále ????
Opět budeme připraveni s občersvením ( čaj, káva, svařáček, grog...polévka)
Kavalety v klusu :Valy Bouchalová, Honzík????,Tereza Masopustová, Gejša ????, Zdena Táborská, Dakar????, Alenka Pokorná, Gejša????
Kavalety ve cvalu: Alenka Pokorná, Gejša????, Anika Husáková, Rn'R????,Valy Bouchalová, Honzík????, Zdena Táborská, Dakar????
Křížky: Valy Bouchalová, Honzík????, Nicola Husáková, Koheilan Álmos P????, Nela Patková, Zaida????, Adéla Saiverová, Rn'R????, Kateřina Novotná, Monolit????
Kolmáčky do 60cm: Kristýna Kolínská, Eufrat????, Nicola Husáková, Koheilan Álmos P????, Nela Patková, Zaida????, Tereza Drahovzalová, Arnika????
Kolmáčky 70cm: Nicola Husáková,Koheilan Álmos P????,Linda Vokolková, Raftáček????, Anika Husáková, Rn'R????, Kristýna Petránková, Rabbit Bounty ????